AKTIVITĀTES


Baltijas – Melnās jūras alianses paziņojums

Sakarā ar Krievijas karaspēka uzbrukumu Ukrainas kuģiem Kerčas jūras šaurumā 2018. gada 25. novembrī Krievijas režīms īstenoja kārtējo agresijas aktu pret suverēno Ukrainas valsti: uzbruka trim Ukrainas kara flotes kuģiem Kerčas jūras šaurumā, taranēja vienu no tiem, kuģus sašāva un sagrāba.

Lasīt vairāk

Rīgā uzstājās Ukrainas Krimas tatāru aktīvisti

2018. gada 10. maijā, Krimas tatāru genocīda upuru atceres dienas priekšvakarā, kas tiek atzīmēta 18. maijā arī kā Cīņas diena par Krimas tatāru iedzīvotāju tiesībām, Rīgā ieradās Ukrainas Krimas tatāru aktīvisti. Bijušais politieslodzītais, Krimas tatāru tautas Medžlisas priekšsēdētāja vietnieks Ahtems Čijgozs un Krimas Stratēģisko pētījumu institūta direktors Arsens Žumadilovs stāstīja par savu darbību, pašreizējo situāciju,…

Lasīt vairāk

A. Grigorjevs lasa lekciju Kijevā par Krievijas mitoloģiju

2018.gada 22. februārī Baltijas-Melnās jūras alianses valdes priekšsēdētājas vietnieks lasīja lekciju Kijevas Tehniskajā universitātē. Lekcijas tēma “Latvijas realitāte un Krievijas mitoloģija” bija veltīta Krievijas īstenotajai nepatieso ziņu kampaņai, kas vērsta uz Latviju.

Foto:

A. Grigorjevs par Ukrainas integrāciju un nākotnes perspektīvām

Augustā BMJA valdes priekšsēdētājas vietnieks A. Grigorjevs devās komandējumā uz Ukrainu, lai tiktos ar BMJA sadarbības partneriem un diskutētu par kopējiem nākotnes projektiem. Šajā laikā A. Grigorjevs viesojās Ukrainas medijos, kuros dalījās pieredzē un viedoklī par pašreizējām aktualitātēm un nākotnes perspektīvām. Par to, kam jāmainās Ukrainas valsts pārvaldē un valstī kopumā, ja tā vēlas pievienoties…

Lasīt vairāk

Starp diviem dzirnakmeņiem: šodienas Ukrainas identitāte

30.jūnijā BMJA piedalījās sarunu festivālā LAMPA, kurā diskutējām par šodienas Ukrainas realitāte, pastāvot starp diviem ideoloģijas dzirnakmeņiem. Diskusijā piedalījās P Dr. Aleksis Grigorjevs, BMJA valdes priekšsēdētājas vietnieks, Alīna Frolova, Ukrainas Informācijas ministra padomniece stratēģiskās komunikācijas jautājumos un Dmitro Levuss, Ukrainas politologs. Sarunu vadīja Aleksandrs Aleksejevs, Latvijas Radio 4 žurnālists. 

Lasīt vairāk

Aizvadīti izglītojošie semināri žurnālistikas studentiem Moldovā un Gruzijā

Lai veicinātu pētnieciskās žurnālistiskas attīstību un mazinātu anti liberālo naratīvu izplatību Gruzijā un Moldovā tika rīkoti izglītojoši semināri žurnālistikas studentiem, kas norisinājās 26. aprīlī Kišiņevā, Moldovā un 28.aprīlī Tbilisi, Gruzijā. Seminārus organizēja Baltijas – Melnās jūras alianse sadarbībā ar māsas organizāciju Gruzijā BBSA-Georgia un Neatkarīgo Žurnālistikas centru Moldovā (Independent Journalism Center).

Lasīt vairāk