AKTIVITĀTES


A. Grigorjevs par Ukrainas integrāciju un nākotnes perspektīvām

Augustā BMJA valdes priekšsēdētājas vietnieks A. Grigorjevs devās komandējumā uz Ukrainu, lai tiktos ar BMJA sadarbības partneriem un diskutētu par kopējiem nākotnes projektiem. Šajā laikā A. Grigorjevs viesojās Ukrainas medijos, kuros dalījās pieredzē un viedoklī par pašreizējām aktualitātēm un nākotnes perspektīvām. Par to, kam jāmainās Ukrainas valsts pārvaldē un valstī kopumā, ja tā vēlas pievienoties…

Lasīt vairāk

Starp diviem dzirnakmeņiem: šodienas Ukrainas identitāte

30.jūnijā BMJA piedalījās sarunu festivālā LAMPA, kurā diskutējām par šodienas Ukrainas realitāte, pastāvot starp diviem ideoloģijas dzirnakmeņiem. Diskusijā piedalījās P Dr. Aleksis Grigorjevs, BMJA valdes priekšsēdētājas vietnieks, Alīna Frolova, Ukrainas Informācijas ministra padomniece stratēģiskās komunikācijas jautājumos un Dmitro Levuss, Ukrainas politologs. Sarunu vadīja Aleksandrs Aleksejevs, Latvijas Radio 4 žurnālists. 

Lasīt vairāk

Aizvadīti izglītojošie semināri žurnālistikas studentiem Moldovā un Gruzijā

Lai veicinātu pētnieciskās žurnālistiskas attīstību un mazinātu anti liberālo naratīvu izplatību Gruzijā un Moldovā tika rīkoti izglītojoši semināri žurnālistikas studentiem, kas norisinājās 26. aprīlī Kišiņevā, Moldovā un 28.aprīlī Tbilisi, Gruzijā. Seminārus organizēja Baltijas – Melnās jūras alianse sadarbībā ar māsas organizāciju Gruzijā BBSA-Georgia un Neatkarīgo Žurnālistikas centru Moldovā (Independent Journalism Center).

Lasīt vairāk

Noslēgusies pirmā vasaras studiju programma jauniešiem

31. augustā noslēdzās pirmā “Vasaras studiju programma Latvijas, Igaunijas, Gruzijas, Lietuvas, Moldovas, Polijas, Krievijas un Ukrainas studentiem 2015”, kurā vairāk nekā 75 jauniešus apmeklēja arī Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičš, NATO Stratcom izcilības centra direktors Jānis Sārts, Ukrainas vēstnieks Latvijā Jevgens Perebijnis, Saeimas Deputāte Lolita Čigāne un citi eksperti no Baltijas valstīm.

Lasīt vairāk